"Koňování" s Kmečovými na Chlumu 2.11.2018

Krásné odpoledne plné zážitků prožili naši žáci především díky rodině Kmečových, kteří povozili všechny děti na svých přivezených koních. Plně se všem dětem věnovali. Připravené měli i zábavné soutěžní hry v týmech, kde se žáci dozvěděli mnohé zajímavosti o koních. U večerního ohně byly vyhlášeny výsledky a nutno říci, že naši žáci si vedli opravdu výborně.

Letos poprvé po mnoha letech akci přálo i počasí. Užili jsme si koně, buřty, honičky ve tmě a někteří žáci s rodiči navštívili i rozhlednu.  Cestu domů osvítily dětmi vyrobené lucerničky.

Touto cestou bychom rády poděkovaly rodině Kmečových, včetně asistentky Amálky, za jejich čas, trpělivost a láskyplný přístup. Jejich úžasným koníčkům IŠINCE a ALMICE přejeme pevné zdraví.

Rovněž děkujeme i všem dalším rodičům, kteří s námi přišli strávit společné chvíle, za podporu a báječnou atmosféru.

Vychovatelky ŠD.

Další fotografie si můžete prohlédnout zde.