Projektový den v ŠD

Projektový den se uskutečnil v pondělí 18.3.2019 ve spolupráci s rodiči našich žáků. Ve školní družině se stavěly domky, rozhledna, hrad ze stavebnice Valachia, montovaly a se zde i trucky, autíčka a vagon z Merkuru. Jídelnou projížděli, blikali i pípali roboti mBot, které bylo třeba naprogramovat a v interaktivním koutku PROSIT se konstruovala zařízení na principu vakuové pumpy, jeřábu, kyvadla a kuličkové dráhy s využitím elektronických součástek.

Celkem bylo vytvořeno 17 stanovišť s asistencí rodičů.

Ve všech prostorách vládla uvolněná pohodová tvůrčí atmosféra, podávalo se kafíčko a čaj, děti měly zajištěné pití v jídelně.

Přišlo se k nám podívat, pohrát si, pomoci dětem orientovat se v návodech, stavět nebo seznámit se s novými učebními pomůckami asi 36 rodičů a 50 žáků. Návštěvnost byla veliká a náš realizační tým nadšený.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se na úspěšném „Projektovém dni“ podíleli nebo ho navštívili.

Za realizační tým M.Přibilová – vychovatelka

Další fotografie si můžete prohlédnout ZDE.