Recitační soutěž 2019

Letošního ročníku recitační soutěže obvodního kola Plzeň 4, které se konalo na 28. ZŠ, se z naší ZŠ zúčastnily dvě žákyně, Magdalenka Hrušková ze 4.třídy a Barborka Kostifálová ze 3.třídy.

Obě děvčata výborně reprezentovala školu, získala při svém vystoupení mnoho cenných zkušeností.

Všichni máme velikou radost z umístění Barborky, která vyhrála první místo ve své kategorii, a tak postupuje do kola okresního. To proběhne dne 16. března 2019 v Plzni.

Blahopřejeme Barborce k vítězství a do dalšího kola soutěže přejeme hodně úspěchů!

Okresní kolo recitační soutěže

V okresním kole recitační soutěže v Radovánku nás skvěle reprezentovala Barbora Kostifálová  ze 3. třídy. Barborka se svého úkolu zhostila velmi dobře. Přesto, že se neumístila na prvních třech místech, jsme na ni náležitě pyšní.