Pedagogický sbor

Mgr. Helena Fenclová - ředitelka školy, aktualizační studium legislativy a ekonomiky pro ředitele ZŠ, koučování ředitelů škol, absolventka kurzů:  Funkční studium I, aktualizace FS, Pedagogická komunikace, Manažerská role, Řízení kvality, Strategie vzdělávání, Činnostní učení, Žena v pozici vedoucího pracovníka, Personální management, Zvládání stresových situací, Obtížné manažerské rozhovory, Emoční inteligence,  Vybrané otázky školského managementu, Komunikativní  dovednosti, metodik ICT.

Lektorka semináře Kreativní cvičení pro podporu správného držení těla.

Instruktorka lyžování.

Arteterapeut a muzikoterapeut, Pedagogická fakulta Plzeň 2020-2021.

Medaile Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy 2. stupně za vynikající pedagogickou činnost v roce 2020.

Mgr. Ilona Pleskačová - statutární zástupce ředitele, koordinátor projektu EU Peníze školám

Mgr. Michaela Koutová - výchovný poradce, kroužek Ambulantně nápravné péče a práce s nadanými dětmi, prezentace školy na veřejnosti - vystoupení sboru

Mgr. Hana Techlová -  metodik primární prevence, spolupráce s partnerskou školou, prezentace školy na veřejnosti, vedení školní matriky

Mgr. Martina Zajícová Ornová -  koordinátor ŠVP, organizace akcí, organizace sportovních a výtvarných soutěží, školní kronika