ZŠ Plzeň-Újezd

Asistent pedagoga

ZŠ Plzeň-Újezd hledá od 1. 9. 2018 asistenta pedagoga

na 40 hodin týdně. Platová třída 8.

Nabídky zasílejte na e-mail: pleskacovail@zsujezd.plzen-edu.cz.

Dopis prorektorky UK

Vítáme Vás na stránkách ZŠ Plzeň-Újezd.

Těší nás Váš zájem o školu a věříme, že se budete rádi vracet.

Naše škola je velmi pěkně situovaná v klidné čtvrti  Plzni-Újezdě. Dostupnost ke škole zajišťuje autobus MHD číslo 28. Jsme škola rodinného typu s 1. - 5. ročníkem s možností přechodu na druhý stupeň a víceletá gymnázia. Kapacita školy je 140 žáků. Budova je citlivě zrekonstruovaná. Okouzlí Vás duch historie klasické školní budovy. Žáci si zasportují na hřišti s umělým povrchem za školou. Učí se a relaxují na školní zahradě.

V budově školy je 6 tříd, tělocvična a multifunkční učebna s knihovnou, kterou využívají žáci i učitelé k realizaci čtenářských dílen. Každá třída je vybavena počítačem s připojením na internet, knihovničkou, odpočívacím koutkem. Ve třech třídách využívají žáci interaktivní tabule. Dvě třídy slouží jako odborné  učebny – počítačová a hudební .  Všichni členové učitelského sboru jsou kvalifikováni a vytvářejí přátelské, bezpečné a tvořivé klima ve škole.  Podporují  zdravý životní styl. Chutné stravování je zajištěno v čistém prostředí školní výdejny.

Jsme školou pro žáky, rodiče, prarodiče a širokou veřejnost. Zapojili jsme se do projektů Rodiče vítání, Zelená škola, Tvořivá škola, Se školou na golf, Ovoce a zelenina do škol, Atletika do škol, Celé Česko čte dětem, Pohár vědy pro nadané žáky.

Chceme, aby žáci byli dobře motivováni k celoživotnímu vzdělávání.

Řídíme se mottem:

„Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si zapamatuji, nech mne to dělat a já pochopím.“

18. června 2018 1:37

Snag golfisté naší školy se zapojili do celorepublikové soutěže škol a klubů. Ve velké konkurenci 40 družstev obsadili v turnaji krásné 20. místo. …

Autor článku: Iva Pleskačová | Přečteno: 6 |

8. června 2018 0:00