Rokycanské muzeum na školní zahradě

Dne 13.10. a 15.10. proběhlo v naší badatelské družině naučné i tvořivé odpoledne.
Paní zooložka z rokycanského muzea nám vysvětlila pojem “pobytová znamení“, mnoho nám jich představila. Teď už víme, že podle „bobku“ nebo „vývržku“ poznáme, kterou lesní zvěř a ptáky můžeme na procházce nebo při pobytu v lese potkat. Největším zážitkem pro nás však byla praktická část, kdy jsme si mohli pod odborným vedením vyzkoušet odlévání stop jelena, srnce, lišky, divokého kance nebo čápa.
Tímto paní Süssové srdečně děkujeme za předání cenných informací, za ukázku pracovní činnosti i za strávený čas s námi.                                                                                                                                                                                            Jindřiška Müllerová – vychovatelka ŠD