Školní družina

Od počátku roku 2018 nás můžete kontaktovat na novém telefonním čísle: 727 963 326

Informace o školní družině

Naše školní družina leží v klidné okrajové části  města. Je zřízena přednostně pro žáky I. a II. ročníků. O žáky se starají 2 vychovatelky a asistentka pedagoga. Z budovy školy jsou žáci doprovázeni do jídelny, která je umístěna v budově nové školní družiny navazující na ZŠ. V budově ŠD se nachází výdejna obědů, jídelna, velká herna a výtvarný ateliér. Herna je vybavena interaktivními prvky -  interaktivní tabulí, tablety, robotickými sety, tanečními koberečky. K dalšímu vybavení patří konstruktivní stavebnice, společenské hry, dětská literatura, stolní hokej, fotbálek, domeček pro panenky a velké množství různých materiálů pro kreativní tvoření.

Toto moderní prostředí žákům nabízí možnost odpočinku i aktivní činnosti. Nabízíme různé formy zájmových činností, které vedou ke správným návykům využívání volného času jako prevence rizikového chování. Pro aktivní odpočinek využíváme zejména nové moderní prostory školní družiny včetně výtvarného ateliéru a dílny, dále tělocvičnu, školní hřiště, zahradu a dostupná veřejná hřiště a krásné okolí Chlumu.

Jsme schopni zajistit obědy pro děti s bezlepkovou dietou.

Fotky z akcí školní družiny najdete ve fotogalerii na webových stránkách školy.