Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle: 727 963 326.

Informace o školní družině

Naše školní družina leží v klidné okrajové části  města. Je zřízena přednostně pro žáky I. a II. ročníků. O žáky se starají 4 vychovatelky. Z budovy školy jsou žáci doprovázeni do jídelny, která je umístěna v budově  školní družiny navazující na ZŠ. V budově ŠD se nachází výdejna - jídelna obědů, velká herna a výtvarný ateliér. Herna je vybavena tanečními koberečky, konstruktivními stavebnicemi, společenskými hrami, dětskou literaturou, stolním hokejem, fotbálkem, domečkem pro panenky a velkým množstvím různých materiálů pro kreativní tvoření.

Toto moderní prostředí žákům nabízí možnost odpočinku i aktivní činnosti. Nabízíme různé formy zájmových činností, které vedou ke správným návykům využívání volného času jako prevence rizikového chování. Pro aktivní odpočinek využíváme zejména moderní prostory školní družiny včetně výtvarného ateliéru, čítárny, proinkluzivního koutku PROSIT i kmenové třídy, dále tělocvičnu, školní hřiště, zahradu a dostupná veřejná hřiště a krásné okolí Chlumu.

Jsme schopni zajistit obědy pro děti s bezlepkovou dietou.

Celoroční téma:

"KOLO ROKU"

Fotky z akcí školní družiny najdete ve fotogalerii na webových stránkách školy.